Program:

Odwiedzimy trzy galicyjskie perełki: Sambor, Drohobycz i Truskawiec oraz weźmiemy udział w pokazie delfinów i uchatek w roli głównej.

W programie między innymi:

Sambor – kresowe miasteczko z zabytkowym ratuszem, cerkiew z cudownym obrazem Matki Boskiej Samborskiej i relikwiami św. Walentego, kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Starówka.

Drohobycz – wielokulturowe miasteczko związane z życiem i twórczością Bruno Szulca oraz fabryką soli. Fara św. Bartłomieja, drewniana cerkiew św. Jura wpisana na listęUNESCO, dzielnica willowa, plac ratuszowy.

Truskawiec – słynne uzdrowisko, podczas spaceru zobaczymy park zdrojowy i pijalnie wód typu „Naftusia” oraz weźmiemy udział w niezwykłym pokazie w delfinarium „OSKAR. Delfiny i foki będą cieszyć nas swoim występem, wciągać do wspólnej zabawy a najbardziej odważnie osoby będą miały możliwość popływać z delfinami pod czujnym okiem instruktora.

W Samborze i Truskawcu będzie czas wolny na zakup pamiątek.

Obiad w czasie wolnym w Truskawcu przed wizytą w delfinarium.


Cena zawiera: 
– usługę pilota / przewodnika 
– transport w klimatyzowanym busie/autokarze 
– opłaty graniczne 
– ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera: 
– obiadu (we własnym zakresie) 
– wejścia do Delfinarium "Oskar" na pokaz (30,00 zł /os.) 
– pływania z delfinami + zdjęcie (ok. 120,00 zł/os. - 5 min. pływania)

Waluta: ukraińskie hrywny (1 PLN = ok. 7,00 UAH)
Granica: Krościenko
Dokumenty: Paszport z datą ważności na minimum czasu trwania wycieczki
Czas trwania: 12 godz.
Pogoda: Wycieczka o długim czasie trwania, dlatego w razie nagłej zmiany pogody zachęcamy do zabrania ze sobą kurtki przeciwwiatrowej, parasola, czapki z daszkiem chroniącej przed słońcem.

Uwagi:

Ukraina to gościnny kraj i stosunkowo bezpieczny, jednakże należy trzymać się pewnych zasad: przede wszystkim schować głęboko paszport (kieszenie z tyłu spodni absolutnie nie wchodzą w grę), a nawet wziąć ze sobą kopię ksero, nie afiszować się z grubym portfelem i bardzo drogim sprzętem fotograficznym. Z wieloma mieszkańcami np. w sklepie dogadamy się szybciej po polsku niż rosyjsku.

 

Odległość z Ustrzyk Dolnych do Truskawca to około 100 km.

 

Podczas wycieczki, po przekroczeniu granicy zatrzymamy się na wymianę waluty (najlepiej złotówek) na ukraińskie hrywny.

 

Przewidywany czas wolny w centrum miasta to około 1 godzina (zachęcamy wtedy do zakupienia oryginalnych pamiątek na pobliskim bazarze wyrobów rękodzielniczych). Po przekroczeniu granicy zmienia się czas – wskazówki zegara przesuwamy o 1 godzinę do przodu.

 

Uwaga! Realizacja wycieczki przy minimalnej liczbie klientów - 15 osób.

 

Ze względu na różnorodność grup, program zwiedzania Lwowa, jest "RAMOWY" i może być na bieżąco korygowany przez Przewodnika dla Państwa komfortu.

 

Cena biletu uzależniona jest od strefy i wynosi:

– bilet normalny – od 120,00 zł/os.
– bilet dla młodzieży do 12 lat – od 115,00 zł/os.
– bilet Karta Dużej Rodziny – od 102,00 zł /os. (posiadacz Karty obowiązany jest do jej okazania pilotowi wycieczki w dniu wyjazdu).

 

UWAGA! NIEZBĘDNY WAŻNY PASZPORT

 

Dla grup zorganizowanych organizujemy wycieczkę w dowolnym terminie

i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.

 

Jesteśmy w stanie zorganizować dojazd na nasze wycieczki z każdej innej miejscowości w Bieszczadach za dodatkową opłatą w zależności od liczby osób i kilometrów.

 

OPŁATĘ za wycieczkę można dokonać w naszym biurze w Ustrzykach Dolnych oraz naszych  punktach sprzedaży, zakupić online na stronie www.recepcjabieszczady.pl, a także w dniu wyjazdu w autokarze u pilota gotówką.


Chęć otrzymania FAKTURY należy zgłosić do Biura najpóźniej dzień przed wycieczką.

Delfinarium w Truskawcu (trasa: Baligród, Cisna, Polańczyk, Solina, Ustrzyki Dolne)