Wielka Pętla Bieszczadzka na długości 144 km. oferuje nie tylko piękne widoki, ale także naprawdę solidne wrażenia, zapewniając wszystko, od szybkich otwartych zakrętów, które można pokonać bez większego wysiłku, po ciasne, ślepe nawroty wystawiające Nas na próbę męstwa.

W programie przejazd wielką obwodnicą bieszczadzką i wizyta w najciekawszych miejscach na trasie:

- Ustrzyki Dolne -miasto bedące siedzibą powiatu bieszczadzkeigo liczące ok. 10 tys. mieszkańców, położone nad rzeką Strwiąż,

- Czarna – tu krzyżują się obie pętle bieszczadzkie: duża i mała. Niedaleko centrum znajduje się drewniana trójdzielna cerkiew greckokatolicka, która dziś spełnia rolę kościoła z pięknie odrestaurowanym ikonostasem.

- Lutowiska – punkt widokowy, gdzie można podziwiać jeden z najpiękniejszych widoków w Bieszczadach - panoramę wysokich Bieszczadów.

- Muczne - pokazowa zagroda żubrów. Zagroda powstała w ramach projektu „Ochrona in situ żubra w Polsce – część południowa” współfinansowanego przez Unię Europejską i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Ustrzyki Górne– baza wypadowa w najwyższej partii Bieszczadów. Stąd dotrzeć można czerwonym szlakiem na Tarnicę i to właśnie tu znajdują się budynki siedziby Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Ustrzyki Górne są bardzo dobrze rozwinięte pod względem turystycznym. Znajduje się tu mnóstwo knajpek z klimatem bieszczadzkim oraz stragany z typowymi dla Bieszczadów pamiątkami.
- Przełęcz Wyżna– ewentualne przejście piesze do Schroniska „Chatka Puchatka” na Połoninie Wetlińskiej (1228 m n.p.m.) – najwyżej położonego schroniska w Bieszczadach, niegdyś zwanego „Tawerną” 
Przełęcz Przysłup – „Smażalnia Dom Pstrąga” - możliwość skosztowania pysznego pstrąga z własnej hodowli Domu Pstrąga, kompleksu agroturystycznego w Bieszczadach (na życzenie grupy).
Cisna – wieś gminna z pocz. XVI wieku. Jedna spośród lepiej rozwiniętych miejscowości turystycznych w Bieszczadach. To tędy kursuje pomiędzy Rzepedzią a Majdanem koło Cisnej w letnim sezonie Bieszczadzka Kolejka Leśna. Wejście do najsłynniejszej restauracji w Bieszczadach „SIEKIEREZADA”.

Jabłonki – miejscowość, gdzie przy głównej drodze do 22.02.2018 roku stał pomnik upamiętniający miejsce, gdzie w 1947 zginął gen K. Świerczewski „Walter”.

Baligród – słynący w XVII w z handlu winem. Tu znajduje się cmentarz polskich i radzieckich żołnierzy poległych w czasie walk z bandami UPA założony w latach 1946–1947. Kościół murowany z 1879 roku, cerkiew greckokatolicka z 1829 r. kirkut.

- Solina – zwiedzanie korony największej zapory w Polsce.


Cena zawiera: 
– usługę pilota/przewodnika 
– bilety wstępu 
– transport 
– ubezpieczenie NNW 
– podatek VAT

Cena nie zawiera: 
– posiłku

Czas trwania: 8 godz.
Pogoda: Wycieczka o długim czasie trwania, dlatego w razie nagłej zmiany pogody zachęcamy do zabrania ze sobą kurtki przeciwwiatrowej, parasola, czapki z daszkiem chroniącej przed słońcem.

Uwagi:

Cena biletu wynosi:
– bilet normalny – 110,00 zł/os.
– bilet dla dzieci do 12 lat – 100,00 zł/os.
– bilet Karta Dużej Rodziny – 95,00 zł/os. (posiadacz Karty obowiązany jest do jej okazania pilotowi wycieczki w dniu wyjazdu)


Dla grup zorganizowanych organizujemy wycieczkę w dowolnym terminie i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.

 

OPŁATĘ za wycieczkę można dokonać w naszym biurze w Ustrzykach Dolnych oraz naszych  punktach sprzedaży, zakupić online na stronie www.recepcjabieszczady.pl, a także w dniu wyjazdu w autokarze u pilota gotówką.


Chęć otrzymania FAKTURY należy zgłosić do Biura najpóźniej dzień przed wycieczką.

Bieszczadzka Obwodnica (trasa: Baligród-Polańczyk-Solina-Ustrzyki Dolne)